FV315-315 A2 Attachment
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Chain Attachment Size: FV315-250-A2
  • Pitch: 315mm
  • Dimension A: 85mm
  • Dimension B: 60mm
  • Bolt Hole Diameter: 14mm
  • Angle: 70X10
  • Dimension E: 130mm
  • Dimension F: 100mm
  • Dimension C: 95mm